Çözümler

CLOUDCAN YÖNETİLEN SERVİSLERİMİZ (MANAGED SERVICES)

Bilişim Teknolojileri Ekibinizi Bugün Personel Eklemeden Genişletin

CloudCan ekibi,
Microsoft Azure Platformu, Microsoft 365 ve uygulamalarınızın yönetimini güvenle devralmayı teklif ediyor.

Dijital dönüşüm süreçlerindeki en önemli konuların önünde gelen Bulut teknolojileri ve beraberindeki güvenlik konusunda CloudCan 20 yıllık tecrübesi ile en güvenilir Microsoft iş ortaklarından biridir. Sadece Türkiye değil aynı zamanda Global olarak Dünya’da birçok ülkede danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir. Kendi AR-GE merkezi ile de bulut tabanlı çözümlerini bir çok sektöre yönelik üretmektedir. Bunlar web yada akıllı telefon işletim sistemleri ile tamamlanan uygulamalardır.

CloudCan ekibinin varoluş amacı lisans satmak değil, varolan ve satınalmak istediğiniz tekonoloji ürün ve hizmetlerinin işiniz için doğru olduğuna dair danışmanlık vermek ve şirket içi yaygınlaştırmayı arttırmanıza yöneliktir.

Son dönemde bulut hizmetlerinin yaygınlaşmasına yönelik çalışmalarda hem global hem de local birçok SMB ve Enterprise müşterisine hizmetlerini sunmuştur. Son dönemde özellikle bulut teknolojilerinin yaygınlaşması ile managed service hizmetlerini vermeye başlamış ve bunları paketler halinde sizlere sunmaya başlamıştır.

Bu paketler ile sizin tarafınızdan yönetim zaman ve maliyetini en aza indirmeye, Azure ve Microsoft 365 faturalarını sadece ihtiyaç duyduğunuz noktada tutmaya ve sunduğumuz hizmet konusunda size şeffaflık sağlamaya çalışırız.

Donanım ve operasyon maliyetlerinizi ve eforunuzu azaltmak, veri merkezi güvenliğinizi arttırmak, eski uygulamaları modernleştirmek, esneklik ve ölçeklenebilirliği arttırmak bu avantajlardan en önemlileridir. Genel olarak, bir işi yürütme şeklini büyük ölçüde etkilemektedir ve operasyonel süreçlerinize hız katmanızı sağlamaktadır.

Kuruluşların buluta taşınma ve taşındıktan sonraki yönetim süreci zorlu olabilmektedir. Bu noktada bulut ortamınızı sizin için oluşturma, sağlıklı şekilde çalışabilmesini sağlama ve gerektiğinde yardım sağlayabilme kapasitesi olan bulut dönüşüm hizmet sağlayıcısı olarak biz devreye giriyoruz.

Şirketteki bütçe karar vericileriniz yönetilen servisler hizmetlerini hemen onaylayacak.

Çünkü:

Tüketiminizi ve bütçelerinizi izlemek için sınırları ayarlayabilirsiniz. Bu öngörü, daha fazla proje için bütçe planlarken size yardımcı olur.

Yönetilen hizmet çözümümüz avantajları:

BT işlemleri için geçişten dönüşüme kadar açık, uçtan uca yönetilen hizmetler platformu aşağıdakilere göre değer sağlar:

Daha verimli ve efektif maliyetli bir iş deneyimine hazır mısınız?

CloudCan ekibinin danışmanlık ve eğitim güvencesi ile

İhtiyacınız kadar olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.