Technical Consultancy

Modern Workplace Consultancy

İş yapmanın doğası değişti. Çalışanlar her yerden, her cihazdan güvenli bir şekilde çalışmayı talep ediyor ve onları zenginleştiren ve uzaktan çalışmaya destekleyen işlere yöneliyorlar. Verimlilik araçları iş deneyimlerinin kalitesini ve etkinliğini artırdıklarında, daha mutlu, daha değerli ve daha fazla kalma olasılıkları daha yükseliyor. Şirketlerin bu yetkilendirmeyi sağlaması gerekir, ancak aynı zamanda hayati BT varlıklarını da korumaları gerekir. Operasyonel değişim müşterileriniz için temel ihtiyaç ve sizin için bir fırsattır.

Microsoft Modern İşyeri çözümleriyle, müşterileriniz çalışan üretkenliğini ve memnuniyetini artırabilir, konumlar ve platformlar arasında daha sorunsuz iletişim ve işbirliği oluştururken sistemlerin ve verilerin güvenliğini ve bütünlüğünü koruyabilir.

Kullanıcılar istedikleri gibi, istedikleri yerden çalışabilirler

Birleşik Uç Nokta Yönetimi

Müşterilerinizin güvenliği korurken iş gücü üretkenliklerini artırmak için Microsoft 365'i yaygınlaştırmalarına yardımcı olun.

Güvenlik

Müşterilerin kritik verileri korumalarına, tehditlere karşı korumalarına ve erişimi tam kontrolle yönetmelerine yardımcı olacak çözümler sunun.

Microsoft Teams

İnsanların çalışma şekli değişiyor. Bu değişikliği karşılamak ve iş verimliliğini artırmak için iş gücünüzün dönüşümünü sağlayabilirsiniz.

Ekipler, günümüzün giderek daha mobil, küresel ve sosyal! Bunun için tasarlanmış, mevcut uygulamaları ve iletişim kanallarını birleşik ve birbirine bağlı bir platforma entegre edebilirsiniz. Bu dönemde uzaktan çalışma sistemi büyümesinin arkasındaki bazı rakamlara bir göz atın. Bugün:

45%

İnsanların neredeyse yarısı iş yerinde sosyal araçlar kullanıyor.

4x

Kullanıcı başına dört kat daha fazla elektronik cihaz vardır.

72%

Her dört çalışandan yaklaşık üçü uzaktan çalışıyor.

5

İşgücü en az beş farklı departman ile çalışıyor.

80%

Ortalama bir çalışan zamanının yüzde 80'ini işbirliği yaparak geçirir.